Cena Nadácie Orange otvorila nominácie

Nadácia Orange už po ôsmykrát hľadá výnimočné mimovládne organizácie, ktorých nezištná práca  prispieva k zmene Slovenska na lepšie miesto pre život a otvára nominácie pre Cenu Nadácie Orange.

Mimovládne organizácie sa od 27. februára do 23. marca tohto roku majú možnosť zapojiť do nominačného procesu.

Prestížne ocenenie odborná komisia udelí v oblastiach sociálna inklúzia, komunitný rozvoj a vzdelávanie a odovzdá aj Cenu pre osobnosť za občiansku angažovanosť.

Prestížne ocenenie nominovaným a laureátom umožňuje aj zviditeľnenie ich aktivít smerom k širokej verejnosti, čo im môže priniesť nových podporovateľov, sympatizantov či dobrovoľníkov. Video pozvánku s odôvodnením, prečo je dobrý nápad nominovať sa do Ceny Nadácie Orange, nájdete na facebookovom profile Nadácie Orange.

Mimovládne organizácie, ktoré sa chcú uchádzať o ocenenie, sa prihlasujú výlučne prostredníctvom nominačného formulára na nadaciaorange.egrant.sk. Formulár vo vlastnom mene vypĺňajú samotné organizácie.

Cenu Nadácie Orange v kategórii sociálna inklúzia získalo vlani ETP Slovensko za poskytovanie komplexných integrovaných sociálnych služieb cielených hlavne na rómsku komunitu.