Stretnutie s advokátskou kanceláriou Taylor Wessing

V októbri sme sa s naším projektom Budujeme nádej zapojili do súťaže ReŠtart Slovensko 2013, v ktorej bolo prihlásených spolu 27 projektov s rôznymi nápadmi, ako naštartovať spoločenské zmeny využitím webových a mobilných aplikácií. Vo finále náš projekt získal špeciálnu cenu, právne poradenstvo v hodnote 3500€, ktoré združeniu ETP Slovensko venovala advokátska kancelária Taylor Wessing, za čo sme im veľmi vďační.

Prvé spoločné pracovné stretnutie so zástupcami Taylor Wessing, konkrétne s pani Silviou Hlavačkovou a s pánom Radovanom Palom, sa uskutočnilo v stredu 22.01.2014. Na stretnutí sa zúčastnil aj Igor Polakovič z Centra pre filantropiu, ktorý sa špecializuje na fundraising od individuálnych darcov. Spoločne sme sa pozreli na možnosti a úskalia projektu Budujeme nádej, ako aj na kroky, ktoré treba podniknúť, aby darovací web portál, kde budú môcť individuálni darcovia prispievať na poskytnutie mikropôžičiek klientom, fungoval transparentne a aby jeho prostredníctvom bolo možné podporiť čo najviac mladých rodín, ktoré sa rozhodli zmeniť svoj život k lepšiemu.

Ak ste doteraz nevideli fotografie z Gala večera, kde boli vyhlásené výsledky súťaže ReŠtart Slovensko 2013 a kde bol zároveň náš projekt Budujeme nádej ocenený advokátskou kanceláriou Taylor Wessing, môžete si ich pozrieť na stránke: link na fotografie z Gala večera.