Ponuka pre stredné a vysoké školy: workshopy o živote na Luníku IX „Z prvej ruky“

Ako sa žije na sídlisku Luník IX? Je Luník nebezpečným miestom? Ako tam ľudia trávia svoj voľný čas? Naozaj tam tečie voda len dve hodiny denne? A kam chodia deti do školy?Odpovede nielen na tieto otázky dostanete jednoducho a priamo z prvej ruky, a teda z úst mladých obyvateľov sídliska Luník IX na pôde vašej strednej školy alebo univerzity.

Počas workshopu si precvičíte svoje znalosti o tejto mestskej časti vo vedomostnom  kvíze, dozviete sa mnoho neznámych zaujímavých faktov o živote na sídlisku, naši prezentujúci vám tiež prezradia zopár tajomstiev a ochotne odpovedia na vaše otázky. Čerešničkou programu je hudobná vložka v živom podaní mladých talentovaných hudobníkov, lebo hudba je neodmysliteľnou súčasťou života na košickom sídlisku Luník IX.

Ak máte záujem urobiť si vlastný obraz o tom, ako sa v skutočnosti na sídlisku Luník IX žije, o živú diskusiu s jeho obyvateľmi, neváhajte nás kontaktovať a určite nájdeme spoločný termín.

Budeme sa tešiť na stretnutie u vás!

Kontaktná osoba: Ivana Gogová, email: gogova@ke.etp.sk

 

Projekt Budujeme nádej na Luníku IX – kapitola 3 je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva spravodlivosti SR v rámci dotačného programu na presadzovanie, podporu a ochranu ľudských práv a slobôd a na predchádzanie všetkým formám diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatným prejavom intolerancie. Za obsah výlučne zodpovedá ETP Slovensko – Centrum pre udržateľný rozvoj.

www.esf.gov.sk
www.ia.gov.sk

 

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.