Podporte hudbu, ktorá nás spája!

Hudbu, ktorá spája nás všetkých – teba, mňa a jeho, Rómov a Nerómov, tých, ktorí sa rozhodli vyjsť z tieňa nepriateľstva a podporiť myšlienku tolerancie a vzájomného porozumenia.

Skupina PARA, MICHAL KAŠČÁK, agentúra POHODA FESTIVAL, neziskové organizácie EQUITY a ETP Slovensko sa rozhodli spolu vytvoriť festival MOLDAVA – SPOLU 2014, ktorý sa uskutoční v sobotu 21. júna 2014 priamo v rómskej osade na Budulovskej ulici v Moldave nad Bodvou.

V júni minulého roka došlo v osade na Budulovskej ulici k razii, ktorá sa počas uplynulých mesiacov stala pomerne diskutovanou a kritizovanou udalosťou. Festival Moldava – Spolu 2014 sa bude konať práve na tomto mieste, aby sme spoločne ukázali, že existuje cesta, ktorá nás vedie od strachu a opovrhnutia k priateľstvu a tolerancii, cesta, ktorá nás nerozdeľuje, ale spája. Tou cestou je vzájomné spoznávanie sa.

Na festivale spolu vystúpia populárne slovenské a rómske hudobné skupiny, chýbať nebudú ani hudobníci priamo z rómskych osád.

PODPORTE NAŠU SNAHU a prispejte dobrovoľným finančným darom. Všetky Vaše finančné dary budú použité výlučne na organizáciu festivalu. Oslovení umelci vystúpia bez nároku na honorár.

Za Vašu podporu Vám ďakujeme a 21. júna sa na Vás tešíme v Moldave nad Bodvou!

Festival môžete svojím darom podporiť prostredníctvom našej výzvy na portáli ludialudom.sk

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

etp@ke.etp.sk

alebo telefonicky Lucku Hrubú: 055 72 888 56-8 príp. 0917179639