Neukončili ste deviatu triedu ZŠ? Máte možnosť napraviť to.

Hľadáme záujemcov do projektu druhošancového vzdelávania (DŠV), ľudí, ktorí si chcú dokončiť základnú školu. Podmienka: ukončený najmenej 7. ročník základnej školy.

Okrem toho, že dospelí študenti budú od septembra chodiť do školy (v meste), budeme sa s nimi každý týždeň stretávať v Komunitnom centre (KC) mesta Košice na Luníku IX. Stretnutia s už prihlásenými záujemcami máme aj v auguste – najbližšie bude v pondelok 6. augusta o 13. hodine v KC (na poschodí) na Luníku IX.

Všetci záujemcovia, ste vítaní! Radi sa s vami osobne porozprávame a vysvetlíme vám, aké sú možnosti druhošancového vzdelávania. Záujem o štúdium na strednej škole odkonzultujeme individuálne.

Kontaktovať nás môžete: osobne v komunitnom centre na Luníku IX, emailom na etp@ke.etp.sk, telefonicky na 0917 179 639.

Text je súčasťou projektu Verejná správa aktívne podporujúca druhošancové vzdelávanie. Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu v rámci OP EVS.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt operačný program efektívna verejná správa logoVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt operačný program efektívna verejná správa logo