Mladé talenty z chatrče idú na Pohodu!

V rámci piatkového programu festivalu Pohoda vystúpia aj mladí divadelníci z osady Budulovská v Moldave nad Bodvou, ktorých už štyri roky poznáme pod názvom Divadlo z chatrče.

Najprv predstavia svoje divadelné vystúpenie v troch jazykoch – rómskom, maďarskom a slovenskom, a neskôr líder skupiny Para Matúš Vallo uvedie partiu piatich mladých mužov, ktorí si hovoria Chalani z chatrče. 

Nepremeškajte príležitosť vidieť talentovaných mladých ľudí, ktorých pokorné vystupovanie v kombinácii so silnými hlasmi a úžasným citom pre zachytenie okamihu vás zaručene dostanú. Nezabudnite, vidieť ich môžete už v piatok o 13:00 hod. na Pohode.

Ak chcete vedieť viac o tom, aké je to mať pri divadelnom vystúpení zimomriavky, pozrite si Facebook stránku udalosti: Keď má divák zimomriavky – Divadlo z chatrče vystupuje na Pohode, príp. oficiálnu stránku festivalu: pohodafestival.sk.

O blížiacom sa vystúpení Chalanov z chatrče píše aj cas.sk: Kapela z osady zaspieva tisíckam návštevníkov festivalu: Chalani z chatrče sa prepracovali na Pohodu.