Boli sme na Pro Bono Maratóne

Divokú kartu – zaručenú miestenku na Pro Bono Maratón 2017, získalo ETP Slovensko za úspešnú pro bono spoluprácu, ktorá sa zrodila na lanskom kreatívnom maratóne a dnes je z nej úspešný projekt online mentoringu Schopné deti. Samozrejme, možnosť sme využili a po roku sme opäť boli v Bratislave na Pro Bono Maratóne Nadácie Pontis.

Naši kolegovia Izabela Mačátová, Lenka Czikková a Miroslav Pollák tlmočili nášmu pro bono partnerovi, odborníkom na komunikáciu a marketing z agentúry Diorama naše tohtoročné zadanie: Keďže slovenská verejnosť je dlhodobo negatívne nastavená proti Rómom a naša skúsenosť hovorí, že je to neopodstatnené, pretože mnohí naši klienti si vlastným pričinením menia svoje životy k lepšiemu, máme záujem doviesť verejnosť k zmene postoja, ba k ochote podať ľuďom z vylúčeného prostredia pomocnú ruku, lebo vieme, že neraz stačí iba to.

Počas dvanástich hodín práce mozgov sa rodil nápad nového, duchaplného a atraktívneho  programu. Už teraz sa naň tešíme. Bude skvelým prekvapením.