Projekty v spolupráci s…

…darcovským portálom Kamoši z webu (Ľudia ľuďom)

Táto spolupráca je perspektívna a máme radosť z jej doterajších výsledkov. Napríklad Denisovi z Veľkej Idy z jednom školskom roku pomohli kamosizwebu až dvakrát. Najprv na kúpu učebníc a potom na cestovné do školy. Darcovia na tejto stránke umožnili prváčke Jožke liečenie očí a prvákovi Sebastiánovi logopedickú starostlivosť.

Tešíme sa na spoluprácu pri ďalších výzvach.

  logo_LuluKAMOSI-Z-WEBU22

…darcovským portálom Dobrá krajina

Aj táto spolupráca priniesla veľký osoh. Na našu výzvu Budujeme nádej, ktorá prebiehala od roku 2014 do konca roka 2015, odpovedalo šesťdesiatpäť individuálnych darcov príspevkami od niekoľkých centov až po päťstoeurové dary. Získané prostriedky boli určené našim klientom – rankovským staviteľom. Všetci s nimi naložili účelne – niektorí si vďaka nim zakryli nový dom strechou, iní uhradili výdavky v súvislosti s kolaudáciou novostavby. Výzva naplnila svoje motto: Pomôžte vykročiť aktívnym mladým ľuďom z generačnej chudoby a zmeniť svoju životnú situáciu.

Tešíme sa na spoluprácu pri ďalších výzvach.

logo

 

U.S.Steel Košice (Vianočný stánok)

Už niekoľko rokov v rámci Košických Vianoc rozkladá jeden deň ETP Slovensko na Hlavnej ulici v stánku U.S. Steel – s príznačným transparentom Pomáhame tým, ktorí to potrebujú – milé vianočné drobnosti z „dielní“ našich komunitných centrier. Do všetkých snehuliakov, anjelikov, ozdôbok a iných roztomilých vecí vkladajú naše deti svoje srdce a pri ich tvorbe uplatňujú nápaditosť a zručnosť. Výrobky ponúkame za dobrovoľný príspevok a získané peniaze putujú do komunitných centier.

Tešíme sa na Košické Vianoce 2018.
us-steel

Našim partnerom ďakujeme za spoluprácu.