Sprístupnili sme webovú stránku online mentoringu.
Čítajte

Vyhrali sme 1. miesto

V mesiaci júl 2010 sa deti zo športového krúžku zúčastnili futbalového turnaja v Kokave. Z tohto turnaja si naši futbalisti priniesli cenu za 1. miesto. Toto ocenenie nás veľmi potešilo, keďže Hodejov už tri roky nemá svoje zastúpenie vo futbalovej súťaži ani v kategórii dospelých ani v kategórii žiakov.Svoj talent môžu miestne deti teda prejaviť len v športovom krúžku, ktorý funguje pri KC Hodejov. Naši mladí futbalisti si víťazstvo veľmi cenili, boli hrdí, veď porazili družstvo, ktoré hrá V. ligu žiakov. Deti, ktoré navštevujú naše krúžky sú veľmi nadané a veríme, že ich čaká skvelá budúcnosť. Dôkazom toho je aj to, že na doteraz organizovaných turnajoch si tréneri všimli talent dvoch chlapcov a od augusta budú trénovať v Jesenskom a hrať v súťaži žiakov za Jesenské. Mimoškolské aktivity môžu byť odrazovým mostíkom pre deti, ktoré majú talent a chcú na sebe pracovať. Niektorým z nich sa to určite podarí a to považujeme za veľký úspech.

Napísali o nás

 • RNDr. Slavomir BUCHER, PhD. Oddelenie strategického rozvoja Referát strategického rozvoja Mesto Košice

  Dovoľte mi poďakovať sa za zaujímavý a plodný workshop v Košickej Belej na tému Budujeme nádej na L IX.
 • Björn Steinz fotograf, vysokoškolský pedagóg fotografie

  Ďakujem vám za vašu podporu a pomoc ! Vaša práca je jedinečná. Thank you very much for your support and help, your work in the settlements is unique and I am glad that I am able to document it. 
 • Jackie Jaramillo riaditeľka strategických iniciatív rozvojového programu v Colorade, USA

  ETP Slovensko urobilo v posledných rokoch obdivuhodné dielo. Obdivujem vaše odhodlanie, odvahu a súcit. Budúce generácie Rómov budú mať vďaka vám lepšiu kvalitu života. Blahoželám. (august 2016)
 • Štefan Mirga

  Keď som pred dobrými pár rokmi pracoval v ETP, začínali sme „od piky“ - pilotným projektom Udržateľný rozvoj komunít na strednom Spiši. Už vtedy sme v rómskych osadách skúmali príčiny a hľadali vysvetlenia, z ktorých vždy vychádzali riešenia. Dobré riešenia. Odvtedy vo mne zostala myšlienka, že pani Ing. Slávka Mačáková už dávno mala byť vo funkcii splnomocnenkyne pre rómske komunity v SR. De facto ona ňou aj je ... v mojom ponímaní, lebo je stále vyslankyňou dobrých riešení. (Komentár k rozhovoru so Slávkou Mačákovou pod názvom Rómom sa treba venovať od kolísky po kariéru v denníku Sme 10. 2. 2015.)
 • Jana Kviečinská IUVENTA

  Seminár o vzdelávacom modeli p. Feuersteina -skveléée ! (O seminári Áno, dá sa to, ktorý sa uskutočnil 4. novembra 2015)
 • Daniela Lališová Ľudia ľuďom sk

  Myslím, že ešte žiadny seminár mi nedal toľko informácií, nadšenia, nádeje a energie, ako dnešok. A pookrialo aj moje učiteľské srdco :-) Veľmi držím palce vo vašej práci! (O seminári Áno, dá sa to, ktorý sa uskutočnil 4. novembra 2015)

Podpora

Pridajte názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


9 + 4 =