Projekty

Momentálne realizuje ETP niekoľko projektov, ktoré umožňujú deťom objaviť a rozvinúť svoj talent, rodinám vybudovať si nový domov či utečencom prekonať neľahké začiatky v cudzej krajine. Projekty sme vytvorili na základe dlhoročného a dôkladného poznania spôsobu života a potrieb našich klientov v snahe pomôcť im, aby mali možnosť a odvahu nasledovať svoje sny.

Máme veľkú radosť z toho, že viaceré naše, už ukončené, projekty sa stali súčasťou štátnej politiky a máme prísľuby, že ďalšie, aktuálne projekty, sa jej súčasťou stanú. Je to dôkaz toho, že ETP pracuje nielen pre prítomnosť, ale i pre budúcnosť.

Posledné články

 • Na Pohode

  Časopis .týždeň uverejnil na svojej stránke video z diskusie na Pohode o Schopných deťoch.

 • Po výlete

  Autobusom precestovali takmer tisícku kilometrov, dvakrát nocovali v hoteli a v piatich mestách mali program. Samozrejme, všade bolo postarané o stravu. Pätnásť detí z Luníka IX Čítajte viac

 • Stážistka Veronika

  Veronika Poklembová vyštudovala krajinnú architektúru a priestorové plánovanie, v tomto odbore nadobudla aj doktorandské vzdelanie a pracovala pri hlavnej architektke Bratislavy, avšak srdce ju zaviedlo úplne inam. Čítajte viac

 • V RTVS

  Televízny šot z Letnej IT akadémie vo Vyšných Ružbachoch odvysiela RTVS v sobotu 5. augusta v hlavnej spravodajskej relácii.
  Minutáž od 00:40:31 do 00:43:03