Križovatky

„Dva najdôležitejšie dni v tvojom živote sú deň, keď si sa narodil a deň, keď prídeš na to prečo,“ vyjadril sa Mark Twain.

Táto myšlienka už od pondelka sprevádza našich kolegov aj účastníkov druhošancového vzdelávania, ktorí získavajú nové zručnosti do života v kurze corePurpose.

Kurz viedla skúsená americká lektorka Victoria. R. Jeffs, ktorá na Slovensku nie je prvýkrát. Podobný kurz pod názvom Križovatky našim klientom predstavila už pred desiatimi rokmi.

Porozumieť svojmu poslaniu. Aký je rozdiel medzi pravdou a faktami? Prečo sú niektorí ľudia závislí od pomoci iných a ako sa z toho dostať. Nielen tieto témy účastníci kurzu spolu s lektorkou preberali počas týchto dní.

Viete, akú veľkú moc má zmena myslenia? Viete, aký je rozdiel medzi kontrolou a vplyvom? Je chudoba len o peniazoch? Aké je moje poslanie? Na všetky tieto otázky spoločne hľadali odpovede. Ak sa chcete dozvedieť viac, opýtajte sa niektorého z účastníkov kurzu, určite sa budú mať o čo podeliť.

Kurz trval od pondelka do piatka a putoval. V pondelok a v utorok bol na Luníku IX, v stredu vo Veľkej Ide a vo štvrtok a v piatok v Rankovciach. Dnes získali účastníci certifikát o jeho absolvovaní.

 

Text je súčasťou projektu Verejná správa aktívne podporujúca druhošancové vzdelávanie. Tento projekt je podporený z Európskeho sociálneho fondu v rámci OP EVS.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt operačný program efektívna verejná správa logo     Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt operačný program efektívna verejná správa logo