Sprístupnili sme webovú stránku online mentoringu.
Čítajte

HĽADÁME účtovníka

Hľadáme do nášho tímu nového kolegu alebo kolegyňu – účtovníka alebo účtovníčku s vynikajúcou znalosťou excelu

Aké úlohy bude plniť?

 1. Viesť podvojné účtovníctvo projektov.
 2. Účtovať kompletne doložené účtovné prípady (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúru a pod.) v súlade s požiadavkami právnych noriem a potrebami projektov.
 3. Účtovať pracovné cesty a cestovné príkazy.
 4. Posudzovať správnosť uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska.
 5. Spracovávať mzdovú agendu: vypočítať a evidovať mzdy zamestnancov.
 6. Spracovávať ročné zúčtovanie zdravotného poistenia pre zamestnancov.
 7. Pripravovať podklady a spolupracovať pri spracovaní reportov, správ, žiadostí o platbu, priebežných správ projektov, výročných správ projektov, správ finančného auditu a ďalších správ podľa požiadaviek sponzorov a donorov a projektového manažmentu.

Napísali o nás

 • RNDr. Slavomir BUCHER, PhD. Oddelenie strategického rozvoja Referát strategického rozvoja Mesto Košice

  Dovoľte mi poďakovať sa za zaujímavý a plodný workshop v Košickej Belej na tému Budujeme nádej na L IX.
 • Björn Steinz fotograf, vysokoškolský pedagóg fotografie

  Ďakujem vám za vašu podporu a pomoc ! Vaša práca je jedinečná. Thank you very much for your support and help, your work in the settlements is unique and I am glad that I am able to document it. 
 • Jackie Jaramillo riaditeľka strategických iniciatív rozvojového programu v Colorade, USA

  ETP Slovensko urobilo v posledných rokoch obdivuhodné dielo. Obdivujem vaše odhodlanie, odvahu a súcit. Budúce generácie Rómov budú mať vďaka vám lepšiu kvalitu života. Blahoželám. (august 2016)
 • Štefan Mirga

  Keď som pred dobrými pár rokmi pracoval v ETP, začínali sme „od piky“ - pilotným projektom Udržateľný rozvoj komunít na strednom Spiši. Už vtedy sme v rómskych osadách skúmali príčiny a hľadali vysvetlenia, z ktorých vždy vychádzali riešenia. Dobré riešenia. Odvtedy vo mne zostala myšlienka, že pani Ing. Slávka Mačáková už dávno mala byť vo funkcii splnomocnenkyne pre rómske komunity v SR. De facto ona ňou aj je ... v mojom ponímaní, lebo je stále vyslankyňou dobrých riešení. (Komentár k rozhovoru so Slávkou Mačákovou pod názvom Rómom sa treba venovať od kolísky po kariéru v denníku Sme 10. 2. 2015.)
 • Jana Kviečinská IUVENTA

  Seminár o vzdelávacom modeli p. Feuersteina -skveléée ! (O seminári Áno, dá sa to, ktorý sa uskutočnil 4. novembra 2015)
 • Daniela Lališová Ľudia ľuďom sk

  Myslím, že ešte žiadny seminár mi nedal toľko informácií, nadšenia, nádeje a energie, ako dnešok. A pookrialo aj moje učiteľské srdco :-) Veľmi držím palce vo vašej práci! (O seminári Áno, dá sa to, ktorý sa uskutočnil 4. novembra 2015)

Podpora

Pridajte názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


1 + 1 =