Sprístupnili sme webovú stránku online mentoringu.
Čítajte

Daruj aj ty 0,2 % svojho mozgu

Pod týmto sloganom vyzýva Program expertného dobrovoľníctva do konca marca mladých profesionálov, aby v záujme dobrej veci darovali svoje dobré myšlienky a pomohli tak tým, ktorí pomáhajú.

V šiestich odborných kategóriách sa v Katalógu príležitostí  uchádzajú o pomoc experta – dobrovoľníka tri desiatky organizácií, medzi nimi aj ETP Slovensko.

Koho hľadáme?

Špecialistu, ktorý nám pomôže s vytvorením komunikačnej stratégie.

Prečo?

Mrzí nás negatívny postoj verejnosti voči našim klientom, pretože vieme, že sa veľkou mierou nezakladá na pravde. Poznáme príklady hodné nasledovania.

Ako?

Sprostredkovaním zaujímavých a konkrétnych faktov, objektívnych dát a analýz, ktoré vychádzajú zo života našich klientov a našich skúseností.

Kde?

V čo najširšom priestore – v obci, meste, okrese, kraji, na Slovensku, ale aj v EÚ.

S akým cieľom?

Aby jednotlivé prvky komunikačnej stratégie odborne a pútavo, zrozumiteľne a zapamätateľne vysvetlili, že pomocou deťom a mladým rodičom, ktorí žijú na okraji spoločnosti, pomáhame nielen im, ale celej spoločnosti. Aby aj tí, ktorí sa nie z vlastného rozhodnutia narodili v chudobe, mali čo najskôr vhodné podmienky, ktoré im umožnia vyrovnať sa vzdelanostnou úrovňou ostatným rovesníkom a  perspektívne  prispievať do spoločného mešca.

Napísali o nás

 • RNDr. Slavomir BUCHER, PhD. Oddelenie strategického rozvoja Referát strategického rozvoja Mesto Košice

  Dovoľte mi poďakovať sa za zaujímavý a plodný workshop v Košickej Belej na tému Budujeme nádej na L IX.
 • Björn Steinz fotograf, vysokoškolský pedagóg fotografie

  Ďakujem vám za vašu podporu a pomoc ! Vaša práca je jedinečná. Thank you very much for your support and help, your work in the settlements is unique and I am glad that I am able to document it. 
 • Jackie Jaramillo riaditeľka strategických iniciatív rozvojového programu v Colorade, USA

  ETP Slovensko urobilo v posledných rokoch obdivuhodné dielo. Obdivujem vaše odhodlanie, odvahu a súcit. Budúce generácie Rómov budú mať vďaka vám lepšiu kvalitu života. Blahoželám. (august 2016)
 • Štefan Mirga

  Keď som pred dobrými pár rokmi pracoval v ETP, začínali sme „od piky“ - pilotným projektom Udržateľný rozvoj komunít na strednom Spiši. Už vtedy sme v rómskych osadách skúmali príčiny a hľadali vysvetlenia, z ktorých vždy vychádzali riešenia. Dobré riešenia. Odvtedy vo mne zostala myšlienka, že pani Ing. Slávka Mačáková už dávno mala byť vo funkcii splnomocnenkyne pre rómske komunity v SR. De facto ona ňou aj je ... v mojom ponímaní, lebo je stále vyslankyňou dobrých riešení. (Komentár k rozhovoru so Slávkou Mačákovou pod názvom Rómom sa treba venovať od kolísky po kariéru v denníku Sme 10. 2. 2015.)
 • Jana Kviečinská IUVENTA

  Seminár o vzdelávacom modeli p. Feuersteina -skveléée ! (O seminári Áno, dá sa to, ktorý sa uskutočnil 4. novembra 2015)
 • Daniela Lališová Ľudia ľuďom sk

  Myslím, že ešte žiadny seminár mi nedal toľko informácií, nadšenia, nádeje a energie, ako dnešok. A pookrialo aj moje učiteľské srdco :-) Veľmi držím palce vo vašej práci! (O seminári Áno, dá sa to, ktorý sa uskutočnil 4. novembra 2015)

Podpora

Pridajte názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


6 + 4 =