Sprístupnili sme webovú stránku online mentoringu.
Čítajte

Daruj aj ty 0,2 % svojho mozgu

Pod týmto sloganom vyzýva Program expertného dobrovoľníctva do konca marca mladých profesionálov, aby v záujme dobrej veci darovali svoje dobré myšlienky a pomohli tak tým, ktorí pomáhajú.

V šiestich odborných kategóriách sa v Katalógu príležitostí  uchádzajú o pomoc experta – dobrovoľníka tri desiatky organizácií, medzi nimi aj ETP Slovensko.

Koho hľadáme?

Špecialistu, ktorý nám pomôže s vytvorením komunikačnej stratégie.

Prečo?

Mrzí nás negatívny postoj verejnosti voči našim klientom, pretože vieme, že sa veľkou mierou nezakladá na pravde. Poznáme príklady hodné nasledovania.

Ako?

Sprostredkovaním zaujímavých a konkrétnych faktov, objektívnych dát a analýz, ktoré vychádzajú zo života našich klientov a našich skúseností.

Kde?

V čo najširšom priestore – v obci, meste, okrese, kraji, na Slovensku, ale aj v EÚ.

S akým cieľom?

Aby jednotlivé prvky komunikačnej stratégie odborne a pútavo, zrozumiteľne a zapamätateľne vysvetlili, že pomocou deťom a mladým rodičom, ktorí žijú na okraji spoločnosti, pomáhame nielen im, ale celej spoločnosti. Aby aj tí, ktorí sa nie z vlastného rozhodnutia narodili v chudobe, mali čo najskôr vhodné podmienky, ktoré im umožnia vyrovnať sa vzdelanostnou úrovňou ostatným rovesníkom a  perspektívne  prispievať do spoločného mešca.

Napísali o nás

 • Björn Steinz fotograf, vysokoškolský pedagóg fotografie

  Ďakujem vám za vašu podporu a pomoc ! Vaša práca je jedinečná. Thank you very much for your support and help, your work in the settlements is unique and I am glad that I am able to document it. 
 • Jackie Jaramillo riaditeľka strategických iniciatív rozvojového programu v Colorade, USA

  ETP Slovensko urobilo v posledných rokoch obdivuhodné dielo. Obdivujem vaše odhodlanie, odvahu a súcit. Budúce generácie Rómov budú mať vďaka vám lepšiu kvalitu života. Blahoželám. (august 2016)
 • Štefan Mirga

  Keď som pred dobrými pár rokmi pracoval v ETP, začínali sme „od piky“ - pilotným projektom Udržateľný rozvoj komunít na strednom Spiši. Už vtedy sme v rómskych osadách skúmali príčiny a hľadali vysvetlenia, z ktorých vždy vychádzali riešenia. Dobré riešenia. Odvtedy vo mne zostala myšlienka, že pani Ing. Slávka Mačáková už dávno mala byť vo funkcii splnomocnenkyne pre rómske komunity v SR. De facto ona ňou aj je ... v mojom ponímaní, lebo je stále vyslankyňou dobrých riešení. (Komentár k rozhovoru so Slávkou Mačákovou pod názvom Rómom sa treba venovať od kolísky po kariéru v denníku Sme 10. 2. 2015.)
 • Jana Kviečinská IUVENTA

  Seminár o vzdelávacom modeli p. Feuersteina -skveléée ! (O seminári Áno, dá sa to, ktorý sa uskutočnil 4. novembra 2015)
 • Daniela Lališová Ľudia ľuďom sk

  Myslím, že ešte žiadny seminár mi nedal toľko informácií, nadšenia, nádeje a energie, ako dnešok. A pookrialo aj moje učiteľské srdco :-) Veľmi držím palce vo vašej práci! (O seminári Áno, dá sa to, ktorý sa uskutočnil 4. novembra 2015)
 • Noelle Dominique Rodriguez Dramatic Adventure Theatre

  Sú úžasní!! Robia toľko skvelej práce, hlavne pre deti. Myslím, že ak by mali viac finančných prostriedkov, mohli by dosiahnuť nové, ešte vyššie, méty!!! 29. júl 2015

Podpora

Pridajte názor

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


4 + 8 =